Неруйнівний контроль
 
Головна arrow Контроль бетону arrow Вимірювач захисного шару бетону Elcometer 331
25.06.2024
 
 
Вимірювач захисного шару бетону Elcometer 331 Версия для печати Отправить на e-mail
331_half_cell.jpg

Товщиномір захисного шару бетону Elcometer 331 є переносним приладом, призначеним для швидкого і точного визначення місцезнаходження, напрямку, розмірів і глибини залягання арматури та інших металевих об'єктів.

Поставляється у чотирьох варіантах: Модель B (базовий рівень), Модель BН (базовий рівень з визначенням корозії арматури), Mодель SН (середній рівень із визначенням корозії арматури), Модель ТН (вищий рівень із визначенням корозії арматури).

Elcometer 331 розроблений для відповідності стандарту IP65, має міцний водонепроникний корпус і може використовуватися в несприятливих умовах. Підсвічування дисплея дозволяє використовувати пристрій в умовах обмеженого освітлення.

Всі версії приладу оснащені легким у використанні графічним інтерфейсом, керованим за допомогою меню, яке допомагає користувачеві при налаштуванні приладу та в процесі вимірювання. Для даного приладу поставляється повний асортимент пошукових головок, що взаємозамінні: - стандартна - вузькоспрямована - глибинного пошуку - глибинний буровий зонд (визначення арматури під верхніми її шарами)

products_cc_armatura_clip_image010.jpg
Прилад моделі ТН має пам'ять на 240 000 вимірювань, можливість представлення результату в графічному вигляді на екрані приладу (див. рис.), обмін даними з комп'ютером зі створенням звіту про виконану роботу та багато інших особливостей, що робить його на даний момент кращим у світі приладом такого класу. Можливості пошукових головок: - Стандартна головка підходить для виконання більшості завдань; - Вузконаправлена ​​використовується для роботи на ділянках, де арматурні прути розташовані дуже близько один до одного - в кутах, стиках, з'єднаннях арматури; - глибокого пошуку – для визначення на глибині до 180 мм, причому мінімальна глибина визначення більша, ніж у стандартної.

Принципові відмінності різних моделей приладу: 1) модель В – базовий набір функцій: - визначення орієнтації та глибини залягання арматури; - один тип звукового сигналу - Відсутність пам'яті даних 2) модель ВН – те саме плюс визначення корозії 3) модель SН – те саме плюс: - автоматичне та ортогональне визначення арматури - три способи визначення, відповідно – 3 типи звукового сигналу, а саме: Locate (звук змінюється в залежності від близькості до об'єкта); Undercover (звук з'являється в місцях, де захисний шар менший за мінімум, встановлений оператором); MaxPip (поодинокий звуковий сигнал у момент найменшої відстані між пошуковою головкою та віссю арматурного прута) - Пам'ять на 1000 визначень - можливість завдання мінімальної та максимальної величини захисного шару (межі) - Програмне забезпечення для зв'язку з РС - Можливість статистичного аналізу 4) модель ТН – те саме плюс: - Пам'ять на 240 000 вимірів - картування поверхні у двох вимірах - графічне зображення досліджуваної ділянки з масштабуванням - запам'ятовування дати, часу та приміток щодо кожного виміру

 Пошукові головки для Elcometer 331

 Стандартна
Постачається з усіма приладами. Підходить для більшості застосувань.
 Діапазон вимірювання
 пруток  40 мм ... 15-95 мм
 пруток 8 мм ... 8-70 мм
Точність
до глибини 40 мм  ... ± 2мм
 глибше 70 мм ... ± 3%

З малим кутом виявлення

Розроблена для точного вимірювання товщини захисного шару бетону при малій відстані між прутками
 Діапазон вимірювання
 пруток  40 мм ... 8-80 мм
 пруток 8 мм ... 5-60 мм
Точність
до глибини 65 мм  ... ± 2мм
 глибше 70 мм ... ± 3%

З малим кутом виявлення

Розроблена для точного вимірювання дляя пошуку прутків на значній глибині.
 Діапазон вимірювання
 пруток  40 мм ... 35-180 мм
 пруток 8 мм ... 25-160 мм
Точність
до глибини 65 мм  ... ± 2мм
 глибше 70 мм ... ± 3%

 

 
< Пред.   След. >
 
Top! Top!
рейтинг сайтов