Неруйнівний контроль
 
Головна arrow Ліхтарі Mica
21.04.2024
 
 
Ліхтарі Mica
Mica IL-640 промисловий ліхтар Версия для печати Отправить на e-mail

  atexor_mica_il_640_handlamp_1.jpg

Потужна світлодіодна ручна лампа з довготривалим акумулятором

4 світлодіоди Cree і два режими живлення
До 24 годин роботи
Ергономічний дизайн і проста в обслуговуванні
Точний індикатор рівня заряду акумулятора
Міцний поліамідний корпус IP-66/67
Доступний також з функцією екстреної допомоги (EM)

Ручний ліхтар IL-640 створений для двготривалої експлуатації з продуманістю і точністю, які стали синонімом MICA. Корпус розроблений спеціально для того, щоб витримати роки роботи в надважких умовах.

Лінза із загартованого 5 мм скла майже не розбивається, її надзвичайно важко подряпати, вона стійка до більшості хімічних речовин. Ліхтар Mica IL-640А завдяки потужним світлодіодам Cree  випромінює яскравий вузький промінь для оптимальної видимості. Незважаючи на потужні світлодіоди, час автономної роботи вражає - до цілого дня на одній зарядці!

Завдяки дворежимному перемикачу користувач може вибирати між тривалим часом роботи та високою світловіддачею. Коли батарея розряджається, промінь починає блимати, щоб повідомити, що настав час перезаряджатися. Виробник гарантує високу якість кожного MICA® IL-640.

Продолжение...
 
ML-600/601/602 компактний промисловий ліхтар Версия для печати Отправить на e-mail
ml-601andml-602.jpg
1Вт світлодіод високої яскравості
Час безперервної роботи до 8 годин
Плавне регулювання яскравості світла
Попередження про низький рівень заряду
Світлова сигналізація (світлодіодна матриця в моделях ML-601/602)
Аварійне освітлення (модель ML-600 EM)
 
MICA ML-600 - компактний і надійний ліхтар, що заряджається.Дуже зручний в експлуатації та обслуговуванні. Легка нікель-металогідридна акумуляторна батарея забезпечує живлення ліхтаря протягом 8 годин безперервного робочого часу. Використання мікропроцесорного керування дозволяє здійснювати плавне регулювання яскравості світла, оберігати акумуляторну батарею ліхтаря від глибокого розряду. Приблизно за 15 хвилин до вимкнення ліхтаря спрацьовує світлова сигналізація, що попереджає користувача про низький рівень заряду.
Ліхтар MICA ML-601 додатково оснащений матрицею з 12 червоних світлодіодів, що регулюється окремим перемикачем.
Ліхтар MICA ML-602 додатково оснащений матрицею із 6 червоних та 6 зелених світлодіодів, кожна з яких регулюється окремим перемикачем. Сигнальні світлодіоди видно на відстані понад 1,5 км! Корпус ліхтаря захищений від бризок. Сталевий затискач дозволяє кріпити ліхтар на ремені та інших деталях одягу, залишаючи руки вільними.
Ліхтар MICA ML-600 є багатофункціональним: крім стандартних функцій портативного ліхтаря, він має функцію аварійного освітлення (модель ML-600 EM) і може бути використаний для освітлення проходів на підприємствах при аваріях в електромережі. Він також може бути використаний як сигнальний прилад.
 
Області застосування: залізниці, сигнальний прилад на морі, пожежні та військові сили, аварійно-рятувальні роботи, промислове та офісне аварійне освітлення, гірничодобувна промисловість, будівництво, ремонтні роботи та обслуговування.
Продолжение...
 
Mica IL-6400 промисловий ліхтар Версия для печати Отправить на e-mail


Ліхтар має два режима живлення та функцією підсилення.
4 світлодіоди Cree
Майже 1200 протестованих люменів
Час роботи до 24 годин

Клас захисту корпуса IP 67

Точний індикатор рівня заряду акумулятора MICA IL-6400, створений для забезпечення максимального світлового потоку, достатнього навіть для використання в якості прожектора. Щоб запобігти надлишковому нагріванню, в конструкції передбачено алюмінієве стопорне кільце для додаткового охолодження. Це стане в нагоді, коли ви активуєте функцію підсилення , що забезпечує майже 1200 люменів для роботи! IL-6400 використовує чотири потужні світлодіоди Cree з терміном служби близько 50 000 годин.

На додаток до індикатора рівня заряду батареї, IL-6400 сповіщає про те, що час для перезарядки, блимаючи промінням. 

Продолжение...
 
Mica ML-808 вибухозахищений компактний ліхтар Версия для печати Отправить на e-mail

Mica ML-808 - легкий універсальний ліхтарик для вибухонебезпечних зон.

Потужний світлодіод CREE

 Світловий потік до 100 люмен

Час роботи до 15 годин

Перезарядка за 2 години 30 хв

Зони 21 і 22, температурний клас 4

Світлодіодний індикатор ємності акумулятора

 Ліхтар має ударостійкий корпус з міцного пластику та алюмінію. Навіть скляна лінза має товщину 3 мм і спеціально загартована. Вдосконалена електроніка в ML-808 захищає акумулятор від глибоких розрядів. Ручний ліхтар попереджає про низький рівень заряду батареї,  коли залишається приблизно 20 хвилин роботи. MICA ML-808 поставляється з міцним затискачем для ременя на поясі та ремінцем на зап'ястя.

Продолжение...
 
Mica IL-800 0 і 1 вибухозахищений ручний ліхтар Версия для печати Отправить на e-mail

atexor_mica_il_800_handlamp_1.jpg  

 Ручний ліхтар MICA® IL-800 ATEX/IECEx має два режими для важких умов експлуатації для зон 0 і 1 ATEX і IECEx і три потужні світлодіоди CREE.

- Гарантована величина світлового потоку до 200 люмен протягом терміну служби світлодіода.
- Ліхтар оснащений додатковою функцією аварійного освітлення (EM) і режим миготіння (BK) ATEX / IECEx для зон 0 і 1.
- Температурна класифікація Т4
- Клас захисту корпуса IP67.

Atexor MICA® IL-800 Zone 0 і Zone 1 — це універсальний високоякісний ручний ліхтар, спеціально розроблений для використання у вибухонебезпечних зонах. Зручний дворежимний перемикач дозволяє вибирати між збільшенням часу роботи або збільшенням світлової потужності.

Завдяки міцній конструкції з розсіювальною і загартованою лінзою товщиною 5 мм ця ручна лампа не підведе вас, коли вона найбільше потрібна. Як додатковий бонус, MICA® IL-800 плаває, якщо його опустити у воду.

Сучасна електроніка запобігає глибокому розряду батареї, а коли батарея розряджається, промінь починає блимати з інтервалом в 15 секунд. Моделі Zone 0 і Zone 1 доступні з функцією аварійного освітлення Atexor (функція EM). Коли ручна лампа з функцією EM знаходиться в зарядному пристрої, вона виявляє відключення електроенергії та вмикається автоматично. Аксесуари IL-800 сумісні із зарядними пристроями Atexor MICA® ILC4, які можуть зарядити порожній акумулятор менш ніж за шість годин навіть при +40 °C. Міцний плечовий ремінь входить до комплекту всіх ліхтарів серії MICA IL. Ми також можемо створити для вас моделі IL-800 на замовлення зі спеціальними світлодіодами CRI 90+ для кращої передачі кольору.

Продолжение...
 
 
Top! Top!
рейтинг сайтов