Неруйнівний контроль
 
Головна arrow Партнери
23.07.2024
 
 
Партнери
Девайсіз Груп Україна Версия для печати Отправить на e-mail

Sonatest  Ltd.,

Англія
- загальновизнаний світовий лідер у галузі розробок та виробництва приладів для неруйнівного контролю, у тому числі ультразвукових дефектоскопів (Sitescan, Mastescan, VEO), в т.ч. на фазованих решітках, ультразвукових товщиномірів, перетворювачів та програмного забезпечення для ультразвукового контролю. До асортименту продукції компанії входять також товщиноміри покриттів, обладнання для рентегенівського та вихрострумового контролю.
novotest.gif NOVOTEST, Україна  - неруйнівний контроль, ультразвукові товщиноміри, товщиноміри покриттів, ультразвукові твердоміри, динамічні твердоміри, комбіновані твердоміри, вимірювачі-реєстратори температури, магнітометри (тесламери), газоаналізатори, ультразвукові дефектоскопи, стаціонарні системи контролю (вібрації, якості покриттів). Розробка приладів та систем контролю на замовлення. Ремонт та налагодження приладів.
Elektrophysik, Німеччина - прилади для неруйнівного контролю покриттів, як на металах (Minitest ), так і на неметалевих основах (Quintsonic). Установка для руйнівного контролю будь-яких комбінацій та систем покриття-основа. 
proceq.gif
Proceq SА, Швейцарія - розробляє та виробляє високоякісні вимірювальні прилади для неруйнівного контролю у металургійній, бетонній та паперовій промисловостях. Лінійка продукції включає: портативні твердоміри металів, Original Schmidt - для вимірювання міцності бетону, Profometer 5+ - для пошуку арматури в залізобетоні.
Elcometer, Англія - світовий лідер у виробництві та поставці повного спектру обладнання для контролю покриттів та контролю бетону.
ELMED GmbH, Німеччина - понад 50 років провідний розробник та виробник вимірювального та контролюючого обладнання. Асортимент продукції включає: переносні та стаціонарні системи для контролю суцільності покриттів (іскрові дефектоскопи), промислові стробоскопи та металодетектори.
sdt_copy.jpg
SDT , Бельгія - провідний виробник, що надає можливість здійснювати контроль резервуарів та обладнання за допомогою першокласних ультразвукових течешукачів, в т.ч. Sherlog TA – єдиний у світі УЗ течешукач, що має сертифікати від усіх провідних регістрів
Элметрон, Польща - відомий виробник якісного лабораторного обладнання (кондуктометри, рН-метри, термогігрометри, киснеміри).
hawkeye.gif
Hawkeye, США - жорсткі, гнучкі та напівжорсткі бороскопи, ендоскопи та відеобороскопи. Чудова якість зображення, широкий асортимент, можливість підключення пристроїв, що реєструють.
  Overchek

 

  - матеріали (набори) та обладнання для капілярного та магнітопорошкового контролю: Fluxo, Nord-Test, MR...

 SREM TECHNOLOGIES, Франція
MR-Chemie
Helling NDT, Німеччина
Gann, Німеччина - Вимірювачі вологості (вологоміри) будівельних матеріалів та деревини.
pcwisml.gif
PCWI, Австралія
  - широкий асортимент іскрових дефектоскопів контролю суцільності покриттів, зокрема. унікальний імпульсний дефектоскоп із напругою до 60 кВ.
  du.jpg Dakota Ultrasonics, США  - ширкоий асортимент ультразвукових товщиномірів та дефектоскопів від відомого американського виробника. Дуже висока якість!
 
 
Top! Top!
рейтинг сайтов