Неруйнівний контроль
 
Головна arrow Контроль покриттів arrow Міцність, твердість, удар
29.05.2024
 
 
Міцність, твердість, удар
Прилад визначення твердості дряпанням LINEARTESTER 249 Версия для печати Отправить на e-mail

lineartester_249.jpg  

Прилад LINEARTESTER 249 призначений для визначення стійкості покриттів до подряпин. Крім того, він може використовуватися ще для декількох випробувань покриттів: стійкість до стирання, міцність на тертя, стійкість до розчинників. Для цього пропонується різноманітний асортимент випробувальних наконечників та іншого приладдя. Прилад регулюється у широкому діапазоні випробувальних навантажень та швидкостей.

Тестова панель кріпиться до рухомого предметного столика за допомогою притискних планок. Вибраний випробувальний наконечник прикріплюється до кінця важеля навантаження. Випробувальна навантаження може регулюватися не більше 40 Н з кроком 5 Н.

Регулювання висоти випробувального наконечника здійснюється за допомогою вертикальної напрямної. Для випробування стійкості до розчинників використовується повстяний датчик, який просочується рідиною, після чого визначається необхідна кількість циклів переміщення покриттю. Далі оцінюється стан покриття та наявність/відсутність фарби на повсті.

За допомогою LINEARTESTER 249 оператор може провести випробування міцності поверхні покриття до впливу тертям бавовняної тканини. Для цього тканина кріпиться на наконечнику за допомогою гумових кілець. Також може використовуватися напівсферичний наконечник BMW для тіснішого контакту тканини з покриттям. Випробування на стійкість до стирання може здійснюватися за допомогою різних абразивних насадок, які кріпляться липкою стрічкою.

Технічні дані

Розміри приладу (ДхШхВ), мм: 580х280х210
Розміри тестової панелі (ДхШ), мм: 150х210
Живлення: 100-240 В, 47-63 Гц
Маса, кг: 13
Випробувальне навантаження, Н: 0.5 – 20
Швидкість, мм/с: 25/35/200 (фіксовані), 10 – 200 (програмовані)
Довжина циклу, мм: 60/110 (з/без напрямної пластини)
Продолжение...
 
Вимірювач міцності покритів на удар Erichsen 304 ISO1 Версия для печати Отправить на e-mail

impact_tester_304.jpg

Прилад ERICHSEN УДАР ТЕСТЕР 304 ISO 1 призначений для визначення удароміцності, деформованості та розтяжності покриттів та основ, а також адгезії покриттів.

Випробування на удар є динамічною версією випробування за допомогою штампу ERICHSEN.

Відповідно до стандарту ISO 6272-1 випробування є прямим ударним. Вантаж (бойок, індентор) масою 1 кг та напівсферичним наконечником діаметром 20 мм вільно падає із зазначеної або узгодженої висоти по направляючій трубці на тестову панель з покриттям, що розміщується на матриці (ковадлі) діаметром 27 мм. При необхідності енергія удару може бути збільшена за рахунок додаткового вантажу, що накручується, масою 1 кг. Також застосовується обмежувач глибини дії.

Технічні дані

Розміри приладу (ДхШхВ), мм: 200х180х1400

Маса, кг: 10

Продолжение...
 
 
Top! Top!
рейтинг сайтов