Неруйнівний контроль
 
Головна arrow Візуальний контроль arrow Відеобороскопи
21.04.2024
 
 
Видеобороскопы
Відеоендоскоп Hawkeye® V3 HD Версия для печати Отправить на e-mail

v3_landing_image-1024x576.png

Hawkeye V3 містить значні технологічні досягнення та представляє наступне покоління відеобороскопів, розроблених і виготовлених Gradient Lens Corporation.

V3 також має великий 5,5-дюймовий HD-дисплей із сенсорним екраномі. V3 легко відображає, знімає та передає через Wi-Fi кришталево чисте відео високої чіткості (HD) і нерухомі зображення, і робить це завдяки елегантному ергономічному дизайну, чудовій конструкції та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу користувача».

Hawkeye V3 є цінним інструментом для багатьох програм контролю якості виробництва. . . в лабораторії контролю якості та в цеху. V3 також є необхідним інструментом для літаків, а також для команд з технічного обслуговування двигунів і систем, а також для виробництва електроенергії, вітрової енергії. Повністю портативний V3 забезпечує швидку й точну діагностику в критично важливих ситуаціях без необхідності дорогого та тривалого демонтажу двигуна.

Взаємозамінні оптичні наконечники під кутом 90 градусів і ближнього фокуса. Плавний діапазон шарнірного приводу з сервоприводом становить +/- 180 градусів. V3 може безперервно працювати протягом 6 годин без необхідності підзарядки. V3 містить вбудоване високоефективне джерело світла Micro LED.

Продолжение...
 
Жорсткі багатосекційні бороскопи Lenox Версия для печати Отправить на e-mail
sec-kit.jpg
Жорсткі багатосекційні бороскопи виробляються з двома варіантами розмірів робочої частини: · Діаметр 35 мм та довжиною 1325 мм, · Діаметр 23 мм та довжиною 700 мм. При необхідності загальна довжина робочої частини може бути збільшена до 30 м за рахунок приєднання додаткових секцій. Кожен багатосекційний бороскоп поставляється в комплекті з окуляром з регульованим фокусом, насадкою бічного огляду (зазвичай з полем зору 55o, хоча можливі опції від 15 до 180), мережевого пристрою, запасних ламп.
Продолжение...
 
Hawkeye® відеобороскопи жорсткі Версия для печати Отправить на e-mail

Нова лінійка жорстких бороскопів Hawkeye® із вбудованою відеокамерою забезпечує оператора можливістю отримувати відео високої якості!

Бороскопи мають чудові оптичні характеристики бороскопів Hawkeye Pro, включаючи запатентовану технологію e2 endoGRINs®. Основні особливості:

- вбудована відеокамера

- 3 опції перегляду (відеомодуль, ноутбук, монітор)

- Зручність - немає необхідності дивитися в окуляр

- Простота захоплення зображення - Портативність - 5 діаметрів: 1.85...7.2 мм - Довжина: 175 мм - 925 мм

У комплект поставки входить:

· Hawkeye® жорсткий відеобороскоп

· Hawkeye® світлодіодне джерело світла

· 90° насадка

· Кейс

· Набір для догляду за бороскопом · Відеокабель

Продолжение...
 
 
Top! Top!
рейтинг сайтов