Неруйнівний контроль
 
Головна arrow Контроль покриттів arrow Чистота та шорсткість поверхні основи
29.05.2024
 
 
Профілометр TIME 3221 Версия для печати Отправить на e-mail

  time3221.jpg

Вимірювач шорсткості виконує обчислення параметрів у точній відповідності до обраної методики та відображає на дисплеї з високою точністю графік досліджуваного профілю та всі необхідні дані. Виносний датчик TIME3221 спрощує роботу оператора при контролі виробів складної форми та у трудомістких місцях.

Відмінні риси вимірювача шорсткості TIME3221

- Вимірювання параметрів: Ra, Rp, Rv, Rt, Rz, Rq, Rsk, Rku, Rc, RPc, RSm, Rmr(c), tp, Rmr, Rpm, Rz1max, RzJIS, Rmax, Htp, Pa, Pp, Pv , Pt, Pz, Pq, Psk, Pku, Pc, PSm, Pmr(c), Pmr, Pz1max, PzJIS, R, Rpk, Rvk, Mr1, Mr2, A1, A2;

- Висока точність виміру

- Профіломір сумісний з чотирма стандартами: ISO (Міжнародна організація зі стандартизації), DIN (Німецький інститут стандартів), ANSI (Американський національний інститут стандартів) та JIS (Японський промисловий стандарт)

- Вимірювач шорсткості TIME3221 відображає на TFT РК-дисплеї графік профілю та всі виміряні параметри.

- Передача даних через порт RS232 та USB; Автоматичне та ручне відключення живлення.

Продолжение...
 
Профілометр TIME 3220 Версия для печати Отправить на e-mail

 time3220.jpg

Компанією TIME Group  випущено новий портативний вимірювач шорсткості TIME3220.

За допомогою профілометра TIME3220 можна проводити вимір шорсткості на підставі обраної методики. При цьому на РК екрані пристрою чітко видно графік профілю і всі параметри, які він виміряв. Є два варіанти використання результатів тестування: зробити їх збереження на приладі, або вивести їх на персональний комп'ютер.

Особливості моделі: - Вимірювання за 40 параметрами, в тому числі: Ra, Rp, Rv, Rt, Rz, та інших; - сенсорний дисплей; - Виміри профілометра сумісні з чотирма стандартами: ISO, DIN, ANSI і JIS; - Високий рівень точності вимірювання; - після проведення вимірювань на РК-дисплеї TIME3220 показуються графічне зображення профілю та значення параметрів, ним виміряні. - дані передаються портами RS232 і USB. - відключення живлення в автоматичному та ручному режимах.

Продолжение...
 
 
Top! Top!
рейтинг сайтов