Неруйнівний контроль
 
Головна arrow Контроль покриттів arrow Адгезиметри
29.05.2024
 
 
Адгезиметр гідравлічний Elcometer 506 Версия для печати Отправить на e-mail
elcometer_506.jpg
Elcometer 506 - це простий і надійний в експлуатації гідравлічний адгезиметр, що використовується за методом на відрив. Він компактний, легкий, весь комплект поміщається в одному невеликому кейсі оператора.
Зусилля передється за допомогою рукоятки, що знаходиться біля корпусу із нержавіючої сталі. Фіксація значення відбувається за допомогою аналогового або цифрового манометра.

Комплект поставки

Адгезиметр Elcometer 506, двокомпонентний клей Araldite standard (2 тюбика x 15 мл), абразивна подушка, футляр для переноски, 2 батареї LR6 типу AA, керівництво користувача.

Додаткові елементи діаметром 50 мм в комплекті: упори 50 мм (6 шт.), стандартна юбка для упорів діаметром 50 мм, рукоятка для різака для обрізки упорів 50 мм, різак для обрізки упорів 50 мм.


Продолжение...
 
Адгезиметр автоматичний BEVS2201 Версия для печати Отправить на e-mail
 BEVS 2201 адгезиметр призначений для визначення якості адгезії покриття. Навантаження до 100 МПа.
Відповідність стандартам:
ASTM D4541, ASTM D7234, ISO4624, ISO 16276-1, JIS K 5600 5-7
Продолжение...
 
Адгезиметр "решітка" BEVS 2202 Версия для печати Отправить на e-mail

Адгезиметр BEVS 2202 розроблений і виготовлений у відповідності з вимогами стандартів: ISO 2409-1992, GB/T9286-98, BS 3900 E6 і ASTM D3359.

Продолжение...
 
Адгезиметр гідравлічний X3001 Версия для печати Отправить на e-mail
adhesion_tester_digital.png

Адгезиметр Х3001 є універсальним гідравлічним адгезиметром, який задовольняє будь-яким вимогам контролю адгезії.

Контроль може проводитися на рівних, вогнутих або вігнутих поверхнях. При роботі прилад може бути розташований до поверхні під будь-яким кутом.

- Ручне управління та портативність, ідеальне для роботи на підприємствах

- Доступні моделі з кутовим розташуванням навантажуючого елемента і для роботи у вибухонебезпечних умовах

- Сталеві грибки багаторазового застосування

- Невелика площа, потрібна для контролю

- Повний набір допоміжного приладдя

- Нагрівальні кліщі, що входять до комплекту постачання, дозволяють легко видаляти грибки з поверхні виробів, що робить контроль адгезії повністю неруйнівним.

Продолжение...
 
Система CrossScan 295/XVI для автоматичної оцінки адгезії Версия для печати Отправить на e-mail
295_1.jpg

Метод поперечних надрізів - "решітки" - є найпопулярнішим методом випробувань для оцінки міцності адгезійної матеріалів для покриттів на підкладках.

Оцінка результатів тесту відповідно до діючих стандартів здійснюється за допомогою таблиці, яка відображає втрати матеріалу покриття в області решітки по відношенню до покриття. Очевидно, що визначення адгезії покриття візуально робить випробування залежним від досвіду оператора, і тому не завжди об'єктивне.

Наслідками цього може бути подорожчання продукції, або неякісне виконання. Відповідно, продавець (виробник) та покупець (замовник) можуть мати різні думки щодо якості продукції. Автоматична система оцінки адгезії з використанням методу поперечних надрізів CrossScan 295/XVI дозволяє вирішити цю проблему. CrossScan 295/XVI складається із зручного датчика, який розміщується на малюнку ґрат; він оснащений камерою, світлодіодним освітленням та потенціометром для налаштування інтенсивності освітлення (5% -100%). Оцінка відбувається за допомогою спеціально розробленого програмного забезпечення на ПК (ПК не входить до комплекту постачання).


Продолжение...
 
Адгезиметр Elcometer 106 Версия для печати Отправить на e-mail
elcometer_106.png

Адгезиметр Elcometer 106 - це зручний у використанні портативний прилад, що дає числові значення величини адгезії.

Області застосування: випробування фарбових або напилених покриттів на платформах мостів, покриттів на сталі, алюмінію, бетоні тощо.

Поставляється в кейсі. Прилад працює вручну та не потребує живлення від мережі або батарейок.

Метод випробування: Упор приклеюється на покриття із використанням клею. Адгезиметр оснащений пружинним пристроєм, що додає відривне зусилля до грибка. При відриві упора від поверхні індикатор на шкалі показує величину адгезії, вираженої в зусиллі необхідної для відриву упора. Випробування проводиться, починаючи з 0.05-0.2 Н/мм2 до 5-22 Н/мм2. Для отримання приблизної величини кг/см2 необхідно збільшити величину Н/мм2 в10 разів.

Продолжение...
 
Гідравлічний адгезиметр X1003 Версия для печати Отправить на e-mail

adhesion_tester_analog.png

Адгезиметр за методом відриву є універсальним гідравлічним адгезиметром, який задовольняє будь-яким вимогам контролю адгезії. Контроль може проводитися на рівних, увігнутих або опуклих поверхнях. Може використовуватись відповідно до: ASTM C 633, BS EN 24624, ISO 2063

Нагріваючий слюсарний ключ, що входить у набір приладдя, дозволяє легко видаляти грибки з поверхні виробів, що робить контроль адгезії повністю неруйнівним.

Принцип роботи:

Прилад приєднується до грибка, що приклеєний до покриття. Поворот ручки приладу збільшує гідравлічний тиск, який відриває грибок від виробу. Значення сили, що прикладається при цьому, відображається і фіксується на круговій шкалі (або РК-індикаторі).

Продолжение...
 
Адгезиметр "решітка" X2001 Версия для печати Отправить на e-mail

cross_hatch_cutter.png

Дана модель адгезиметра призначена для швидкої оцінки якості зв'язку між покриттям та основою, що визначається зазвичай на плоских випробувальних пластинах.

Основні характеристики:

- Низька собівартість випробування.
- Надійна конструкція
- Зручність у користуванні, завдяки великій рукоятці
- Може використовуватися відповідно до: ASTM D 3359-B, ASTM D 3002, BS 3900-E6, BS EN ISO 2409, DIN 53151, ISO 2409, NF T 30-038

Лезо

Кількість ріжучих кромок

Код

ISO

1мм (0-60 мкм)

6

X2001

2мм (выше 60 мкм)

6

X2002

 
Адгезиметр "решітка" Elcometer 107 Версия для печати Отправить на e-mail
107_lg.jpg

Тестер адгезії методом решітчастих надрізів Elcometer 107 дозволяє миттєво оцінити якість зв'язку покриття з основою.

Надійна конструкція приладу дозволяє проводити тестування як тонких, так товстих і жорстких покриттів на плоских та вигнутих поверхнях. Підходить до роботи як у польових умовах, і у лабораторії. Метод ґратки: після нанесення насічок очистити м'яким пензлем покриття для видалення луски фарби. Наклеїти, а потім зняти скотч відповідно до вимог застосованого стандарту, після чого перевірити покриття за таблицею. Прилад поставляється у двох версіях: базовий та повний комплекти.

Базовий комплект містить зносостійку рукоятку, лезо на вибір, торцевий ключ, футляр для зберігання та керівництво користувача. В повний комплект, крім усього вищезгаданого, входить лупа, пензель та скотч (відповідно стандартам ASTM або ISO) та валіза для перенесення.

Продолжение...
 
Адгезиметр Erichsen 525 Версия для печати Отправить на e-mail

  525.jpg

 ASTM D 4541

Адгезиметр Erichsen 525 призначений для вимірювання адгезії покриттів методом відриву.

Процедура випробування: алюмінієвий упор діаметром 20 мм (або 50 мм для контролю на бетонних основах) приклеюється до покриття. Навколо упору робиться надріз до основи. За допомогою механічного адгезиметра прикладається зусилля на відрив. Упор може навантажуватися на відрив з визначеним наперед зусиллям, при досягненні якого випробування завершується. Або прикладається зусилля доти, доки упор не відірветься, тоді вже фіксується зусилля.

Продолжение...
 
 
Top! Top!
рейтинг сайтов